VONKAJŠIE ŽALÚZIE


Zostavte si u nás vonkajšie žalúzie na mieru. Perfektné zatienenie pre fajnšmekrov, ktorí zároveň chcú túnajlepšiu ochranu pred teplom a slnkom. Možnosť manuálneho, motorového alebo diaľkového ovládania je samozrejmosťou. Stačí si vybrať tie správne.

PRIZNANÁ VONKAJŠIA ŽALÚZIA ZETTA

  • Ak hľadáte vonkajšie tienenie a zároveň pozeráte na moderný design, potom sú vonkajšie žalúzie Zetta práve pre vás. Technologicky sú to najvyspelejšie žalúzie. Tvar lamiel "Z" zaručuje dokonalé zatienenie, termoregulačný efekt vďaka vlisovanej gumepo celej dĺžke lamiel a v neposlednej rade i odhlučenie. Sú používané pre tienenieadministratívnych budov, rovnako ako rodinných domov, novostavieb.

    Objednať si môžete žalúzie v dvoch veľkostiach lamiel - Z70 a Z90, ďalej máte na výber z ovládania manuálneho či motorického a novo taktiež s možnosťou ovládania cezmobilnú aplikáciu.

PODOMIETKOVÁ SAMONOSNÁ VONKAJŠIA ŽALÚZIA ZETTA

  • Ak dbáte na moderný vzhľad a funkčnosť tieniacej techniky a máte možnosť prípravy domu, potom budú vonkajšie samonosné žalúzie Zetta v podomietkovom prevedení pre vás ako stvorené. Lamely v tvare písmena "Z" sú opatrené vlisovanou gumou po celej dĺžke, vďaka čomu je zabezpečené vytvorenie celistvej vrstvy pri zatvorení žalúzie. Môžete si tak doma zabezpečiť dokonalé zatienenie, odizolujete okná voči teplu z exteriéru a znížite hluk prichádzajúci zvonku.

    Lamely predokennej žalúzie sú vedené v samonosných vodiacich lištách. Box žalúzie si môžete zabezpečiť zateplením z prednej strany, alebo z obidvoch strán. Ovládanie samonosnej žalúzie Zetta je len motorické.

Vonkajšie hliníkové žalúzie

Žalúzie Z90 sú vyrábané v tvare písme Z. 
Svoj účel spĺňajú podobne ako vonkajšie 

                                           horizontálne žalúzie C80.

- Exterierové horizontálne žalúzie Z90
- Exterierové horizontálne žalúzie C80

CHCETE NÁS KONTAKTOVAŤ?